Red Bulls Sroczyn

27.03.2015

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
W tym kształcie spotykamy się co tydzień w czwartki od ponad 2 lat by trenować i rozwijać swoje umiejętności. Nasza drużyna to mieszanka młodości i doświadczenia co przekłada na nieobliczalność w grze. Od półtora roku gramy na turniejach z reguły jednodniowych. Postanowiliśmy spróbować naszych sił w Kiszkowskiej Lidze futsalu w sezonie 2013/2014. Pierwszy rok był poświęcony na zbieranie doświadczenia co niestety zakończyło się ostatnim miejscem w tabeli. Właśnie zakończony sezon 2014/2015 na 6 miejscu pokazuje, że rozwijamy się w dobrym kierunku i podnosimy swoje umiejętności. W większości przypadków Nasze mecze są pełne dramaturgii i zwrotów akcji i to chcemy również zaprezentować podczas rozpoczynającej się w kwietniu ligi. Drużyna składa się z ludzi kochających futbol, którzy choć nie występują w drużynach grających zawodowo pokazują , że na wiele ich stać .