KOSTRZYN LEPSZY OD POBIEDZISK!

Dzisiejsze popołudnie było świadkiem zmagań w ramach Superpucharu Pobiedzisko-Kostrzyńskiej Ligi Piłki Nożnej! Organizatorzy zebrali zawodników z obu gmin i zestawili ich przeciwko sobie. Mecz rozgrywany był na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach. Początkowo na prowadzenie wyszła drużyna z Pobiedzisk, ale Kostrzyn odpowiedział do przerwy dwoma golami. Po zmianie stron do ataku przystąpili zawodnicy Pobiedzisk, i ponownie wyszli na prowadzenie. Kostrzyniacy mieli jednak w składzie niezawodnego dziś Adama Rewersa, który wyrównał stan gry kompletując hat-tricka. Chwilę później było już 4:3, a bramkę zdobył Mateusz Nadolny. W końcówce ponownie pod bramką rywali odnalazł się Piotr Horbik, strzelając swojego drugiego gola w tym meczu. O tym gdzie pojedzie puchar zadecydowały więc rzuty karne. Te lepiej egzekwowali zawodnicy reprezentujący Kostrzyn, wygrywając 5-4.

Kostrzyn - Pobiedziska 4:4 (2:1) k. 5-4
Bramki: 3x Adam Rewers, Mateusz Nadolny
Wyjściowa 11: Siwek- Lisiak, Nadolny, Dukarski, Anioła- Ł. Szał, P. Musioł, Adamski, Kasprzyk, Rewers- Markiewicz
Grali także: Kapciak, Balcerowski, P. Szał, Mrozek

Do zmagań ligowych wracamy już w najbliższym sobotę! Jutro spotkanie organizacyjne, godzina 19:00 w siedzibie Huraganu Pobiedziska. W lidze wystartuje 8 ekip.